Click here
 

KonutHaberleri.com - Haberler

Daily, Istanbul
Turkiye konut piyasasi haberleri
 

Eryaman Doğa Park Projesi Hayata Geçiyor

Apr 17, 2012
  • Print

Doğa’nın tüm renklerini içinde barındıran Doğa Park, 15.000 m2’lik yeşil alan konseptiyle, Eryaman’da daire başına en fazla yeşil alan düşen site olmanın haklı gururunu sizlere yaşatıyor.


Huzur ve konfor dolu bir hayat Doğa Park'ta başlıyor... Tasarımından üretim aşamasına kadar geçen tüm süreçlerde yaşam kalitesini ve konforunu ön plana çıkaran müşteri odaklı bir proje olan Doğa Park, sizlere sadece konut değil, doğanın sımsıcak atmosferi içinde hayata değer katan yaşam alanlarını sunuyor.
Doğa’nın tüm renklerini içinde barındıran Doğa Park, 15.000 m2’lik yeşil alan konseptiyle, Eryaman’da daire başına en fazla yeşil alan düşen site olmanın haklı gururunu sizlere yaşatıyor.
3 Blok’da 156 konutu, organik meyve bahçeleri, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, 300 m2’lik dekoratif havuzu, yürüme yolları, fitness salonları ve 24 saat güvenlikli otoparkı ile Doğa Park, daha mutlu bir yaşam için eksik olan her şeyi tamamlıyor.

Doğa Park, 17.000 m2’lik yeşil alan içinde doğayla iç içe organik meyve bahçesi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, dekoratif havuzu, kapalı otoparkı, yürüme yolları, fitness salonları ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünyada huzurlu ve güvenli bir yaşam sunuyor.
Doğa Park, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası aracılığı ile çocuklarınızın durağan hayatına sporun dinamizmini ve heyecanını alternatif olarak sunuyor.
Yoğun iş temponuzdan ve günün stresinden uzaklaşmak için Doğa Park’ta bulunan dekoratif havuza karşı ailenizle keyif içinde oturabilir ve suyun rahatlatıcı gücüne kendinizi bırakabilirsiniz.
Konuttan beklentilerinizi en üst düzeye çıkaran Doğa Park’ın balkonları, ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz ve keyfinize keyif katacağınız mekanlar olacak…
Her eve bir teras…Doğa Park’ın 25 m2 ‘lik net kullanım alanına sahip olan balkonları, doğanın ve huzurun buluştuğu güzide mekanlara dönüşüyor.
Doğa Park’ın, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası aracılığı ile hareket özgürlüğü kazanan çocuklarınız daha sağlıklı bireyler olarak yetişebilecekler…
Doğa Park’ın mutfakları tüm ailenizi bir araya getirecek kadar geniş ve ferah bir yaşam alanına sahiptir. Bu sayede tüm aileniz her öğünde sıcak ve samimi bir ortamda, mutfağınızda neşe ve huzur içinde bir araya gelebilecektir.

Eryaman’da Lüx Kavramı Yeniden Yorumlandı…Aileniz ve sevdiklerinizle hoş zamanlar geçirmeniz için tasarlanan Doğa Park, beklentilerinize fazlasıyla cevap veriyor.Apartman Katında Müstakil Ev Keyfi…

Eryaman Doğa Park İletişim:Web :www.eryamandogapark.comTel :0312 247 44 00Mail : satis@eryamandogapark.com


konuthaberleri.com